Bag In Box
Συσκευασία ασκού 3,5,10,20 Lt από kraft υλικά. Διασφαλίζει την ποιότητα του προϊόντος για μεγάλο χρονικό διάστημα. Η ανθεκτικότητα του κάνει την συσκευασία αυτή να υπερτερεί έναντι πολλών άλλων.
![](/portal/images/arthra/ezgifcom-gif-maker-1.gif)
![](/portal/images/jch-optimize/ng/images_arthra_domain-wine.webp)
![](/portal/images/arthra/the-partys-wine.gif)
![](/portal/images/arthra/boroinos-wine.gif)
Συσκευασία ασκού 3,5,10,20 Lt από kraft υλικά. Διασφαλίζει την ποιότητα του προϊόντος για μεγάλο χρονικό διάστημα. Η ανθεκτικότητα του κάνει την συσκευασία αυτή να υπερτερεί έναντι πολλών άλλων.
18o χλμ. Λεωφόρου Σπάτων Σπάτα, Αττική 19004 Ελλάδα
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.